Salut am pierdut o cheie în trenul de la Pașcani la Bacău. Ora 21:15-22:13 Dacă i găsește cineva vă rog să anunțe… e o cheie de volvo
Pentru a proteja utilizatorii, datele de contact sunt vizibile doar după AUTENTIFICARE sau ÎNREGISTRARE